Pasidovanojau sau geriausią Kalėdų dovaną! - Simona Burbaitė - Esthederm Patirtis

Pasidovanojau sau geriausią Kalėdų dovaną!

Simona Burbaitė

Simona Burbaitė

Modelis, tinklaraštininkė

Jau savaitė, kaip esu grįžusi į Lietuvą (primenu, kad visai neseniai buvau išvykusi į Kiniją). Tad pirmas dalykas, kurį padariau sugrįžusi, paskambinau savo mylimai kosmetologei Andrėjai. Nes per praeitą savaitę aš turėjau net šešis skrydžius (keli iš jų truko ilgiau nei po 10 valandų), tad galima tik įsivaizduoti, kaip jaučiasi mano veido oda. Ačiū dievui, kad prieš kelionę apsilankiau pas Andrėją ir tam tikra prasme veido odą paruošiau tokiems išbandymams.

Tačiau valandų skirtumas, ilgi skrydžiai, nepakankamai poilsio ir kitoks (sakyčiau net egzotiškas) maistas šiokį tokį poveikį mano veido odai tikrai padarė – ji tapo papilkėjusi, mane išbėrė, ji visai nespindi. Ir man tai labai nepatinka! Tad šiandien aš ir vėl Andrėjos kėdėje ir džiaugiuosi atsigaunančia oda – procedūrą atlikome tokią pačią, kaip ir prieš man išvažiuojant. Apskritai, jau po 3-čios „Esthederm“ procedūros aš ir mano oda jaučiamės kaip ant sparnų: ji vėl įgavo sveiko rausvumo, atrodo sveika, pridrėkinta ir skaisti. Bet tai ne vienos procedūros nuopelnas! Efektas atsiranda tik tada, kai pas savo kosmetologę lankaisi reguliariai ir ji naudoja tik patikrintą ir kokybišką kosmetiką. Tam, kad būtų pasiektas bet koks rezultatas, reikalingas sistemingumas.

Žinau, kad esu pačiose geriausiose rankose – „Esthederm“ kosmetikos ir Andrėjos. Tam tikra prasme sau jau pasidovanojau geriausią Kalėdų dovaną – tai spindinčią, sveiką ir gražią veido odą! Žinau, kad ir tu nori tokios dovanos.