Švaros ir drėgmės pojūtis - Eglė Kalesnykienė - Esthederm patirtis

Švaros ir drėgmės pojūtis

Eglė Kalesnykienė

Eglė Kalesnykienė

Finansų kontrolierė

Kaip greitai lekia laikas, atrodo, ką tik rašiau apie pirmąją procedūrą, o štai jau spėjau ir dar dviem pasimėgauti 🙂 Kaip ir po pirmosios, po šių dviejų procedūrų taip pat viskas puiku: oda pilingus puikiai toleruoja ir akivaizdu, jog tokia intensyvi priežiūra jai patinka.

Kadangi mano oda mėgsta nuolat mane “pamaloninti” kokiu giluminiu spuogeliu, džiugu tai, kad per šias kelias savaites nė vienas toks neiškilo. Tai tik dar kartą įrodo, kaip svarbu palaikyti odos švarą, o „Esthederm“ priemonės tam puikiai padeda. Jų dėka oda net šiek tiek pašviesėjo, nes po spuogų likusios pigmentinės dėmelės nebe taip ryškiai matomos.

Išbandžiau ir naujus produktus – veido serumą bei kremą su spirulina INTENSIVE SPIRULINE. Kaip man patinka mėginti naujus produktus! Džiaugsmo būna kaip vaikui gavus naują žaislą 🙂 Įdomu viskas – pakuotė, kvapas, tekstūra, odos pojūtis, o svarbiausia ta gera emocija pabandžius kažką naujo.

Kaip ir visų „Esthederm produktų“, taip ir šių, kvapas labai lengvas, gaivus. Jokio intensyvaus, galinčio erzinti ar nepatikti. Maloni abiejų produktų konsistencija, serumas lengvesnis, o kremas – tirštas, itin drėgnas, labai greit ir gerai susigeriantis. Suteikia tokį drėgmės ir gaivumo pojūtį, jog noris teptis kuo daugiau, nes labai gera 🙂 Ypač šiuo išsausėjusio oro metu.

Ši linija turėtų labai patikti itin sausą odą turinčioms moterims, nes drėkinimas tikrai ypatingas.

Kol dar daug laiko praleidžiame patalpose, rekomenduoju kiekvienai suskubti atgaivinti ir paruošti odą ateinančiam pavasariui – intensyvi švara ir stiprus drėkinimas daro stebuklus! Palepinkit save!