Odos priežiūra su INTENSIVE PROPOLIS - Esthederm Patirtis

Odos priežiūra su INTENSIVE PROPOLIS

Visi prancūzų kompanijos „Institut Esthederm“ dermo estetinės linijos „Instensive“ produktai su propolio kompleksu kartu ar atskirai padeda pagerinti odos būklę. Dėl savo mažos molekulinės masės ir gerų tirpumo savybių, propolis, netgi esantis sudėtingose kremo formulėse, yra labai veiksmingas.

Didesnę skvarbą ir aukštesnę aktyvių medžiagų koncentraciją turintis serumas labiau patiks ir tiks riebią bei mišrią odą turintiems žmonėms. Patartina jį naudoti nakčiai vieną, o dienos metu kombinacijoje su kremu, taip papildomai apsaugant odą nuo drėgmės praradimo bei suteikiant jai komforto jausmą.

Tonikas, naudojamas po prausiklio kaip gaivinanti ir odos PH atstatanti priemonė mišriai ir riebiai odai, akcentuojant T zoną. Jis nuramina odą po prausiklio arba pilingo bei paruošia ją gilesniam serumo ir kremo pasisavinimui. Jeigu oda labai riebi, su daugybe inkštirų arba sudirginta, tonikas gali būti naudojamas du kartus – ryte ir vakare po veido prausiklio, pilingo ar šveitiklio, kaip papildomas šveitimo ir valymo ritualas.

Tačiau net ir tokiais atvejais nepamirškite po jo panaudoti propolio serumo arba kremo, nes tonikas nuriebina odą ir, reaguodama į pažeistą lipidinę plėvelę, oda ims gaminti daugiau riebalinio sekreto, kuris pablogins būklę, užkimš poras  ir galiausiai atsiras naujų bėrimo elementų. Tuo tarpu, propolis, dėl stiprių antioksidacinių savybių, jame esančių vitaminų ir mineralų,  užkirs kelią šiam neigiamam efektui.

 

Jums patarė kosmetologė Marija Bliznikaitė