Su Institut Esthederm viskas yra asmeniška

Ruošiantis Institut Esthederm Paris atvykimui į Lietuvą, turėjau galimybę pats išbandyti ir pasimėgauti profesionalia veido procedūra, atliekama VIP kabinete, įkurtame Institut Esthederm buveinėje Paryžiuje. Nepaisant fakto, kad 20 metų dirbu kosmetikos srityje ir nuolat buvau šalia Institut Esthederm odos priežiūros priemonių, tik po procedūros pats supratau tai, apie ką vis girdėjau iš pokalbių su ilgamečiais lojaliais Institut Esthederm mylėtojais. Asmeninė patirtis įgyjama per holistines procedūras ir iškart matomus bei ilgalaikius rezultatus. Šie du pagrindiniai faktoriai kone amžiams sujungia žmones – nuo profesionalų iki vartotojų – su šiuo išskirtiniu prekės ženklu.

Unikalios holistinės manualinės technikos, atpalaiduojantys masažai, malonios tekstūros ir kvapai, ląstelinis vanduo, odos paruošimas, pati filosofija, efektyvumas ir inovacijos – tai užtikrinama be jokios agresijos odai… Šio tinklaraščio paskirtis yra ne tiek gilintis į prekės ženklą, kiek duoti erdvę Lietuvos žmonėms pasidalinti Institut Esthederm Paris suteikiamų sensorinės priežiūros, malonios pagarbos odai ir nepakartojamo veiksmingumo atradimu.

Asmeninė patirtis ir asmeniniai žodžiai. Su Institut Esthederm viskas yra asmeniška. Linkime Jums ypatingos sensorinės kelionės į mūsų Esthederm patirtį.

 

Patrick

Institut Esthederm Paris generalinis direktorius Baltijos šalims ir Skandinavijai