Mano Esthederm patirtis - grozio proceduru apzvalgos bloge

Skrydis kosmetologo kėdėje

Viktorija Česonytė

Viktorija Česonytė

„Pergalės kodas” vadovė

Rytas… pabundame, pažiūrime į save veidrodyje ir pagalvojame, kad metai eina ir atsispindi mūsų veiduose. Visi rūpesčiai, kaip ir džiaugsmai, jame matyti. Ir prie viso mūsų gyvenimo paskubomis ir lėkte, kartais norėtųsi nusiimti veidą ir atiduoti kosmetologei, kad juo pasirūpintų. O tuo metu nuveikti dar ką nors 🙂

Taigi besirūpindama savo veido oda užsirašau į INSTITUT ESTHEDERM PARIS procedūras. Atlekiu susitartu laiku. Didelei savo nuostabai būnu anksčiau keliomis minutėmis, todėl skubu įsijungti kompiuterį ir dar truputį padirbti. Atsilaisvinusi kosmetologė pakviečia mane ir aš, supratusi, kad jau turiu eiti, o dar nepabaigiau, ką pradėjau, pagalvoju „kai uždės kokią kaukę, būtinai atsisėsiu ir padarysiu ką pradėjau!“.

Lyg ir norisi išreikšti savo nepasitenkinimą, kad „trukdo čia man dirbti“, bet uždarau „kompą“, pakeliu akis ir tik tada pamatau, kad esu atėjusi į nuostabiai jaukiai sutvarkytą aplinką, kurioje tvyro ramybė ir atsipalaidavimas. Atsistojusi dar trumpam apsidairau ir patenkinta vaizdu žengiu paskui kosmetologę. Įėjusi į kabinetą pirmiausiai užuodžiu švelnius, malonius kvapus, bet vis tiek dar vis pasidedu kompą per ištiestos rankos atstumą 🙂 Pasisukusi pamatau, kaip minkštai ir maloniai tuoj įsitaisysiu procedūrai skirtoje kėdėje. Kosmetologė švelniai šypsodamasi paduoda rankšluostuką įsisukti ir pasiūlo nusirengti, kiek pačiai patogu.

Prisipažinsiu, paprastai nusimetu kiek būtina, kad pasiektų veidą, o paskui galėčiau kaip įmanoma greičiau vėl apsirengti ir bėgti savais keliais.

Tačiau rankšluostukas savo minkštumu, kvapu, glamonėjančiu poveikiu odai padarė stebuklą! Aš be klausimų išsirengiau iki apatinių drabužių ir patogiai įsitaisiau kėdėje. Mane paguldė ir apklojo dar minkštesniais ir švelnesniais rankšluosčiais.

Ir kol kosmetologė apžiūrinėja ir vertina, kas man bus tinkamiausia, mano kėlionė į malonumų pasaulį prasideda. Viena kremo tekstūra keičia kitą, malonius kosmetologės masažinius judesius keičia dar malonesni. Švelnus balsas liūliuoja ir aš jau pamiršau, kur esu. Aš esu tik ten, kur man gerai, kur man malonu, kur nėra kasdienybės. Sunku net pasakyti, plaukiu aš ar skrendu.

Taigi uždedama kaukė… Tokiu momentu paprastai apsidžiaugiu, kad galiu pasiimti kompiuterį ir padirbėti. Šį kartą su INSTITUT ESTHEDERM PARIS procedūromis norėjau tik, kad jos nesibaigtų. Ir buvau išgirsta. Kaukei puoselėjant veido odą, mėgavausi plaštakų ir pėdų masažu. O tada….. užmigau! Todėl, mielosios, negaliu papasakoti, kaip gerai buvo toliau. Galiu tik pasakyti, kad veidas nukenčia ne tiek dėl kenksmingų išorinių veiksnių, kiek dėl poilsio ir to paties malonumo trūkumo.

Po procedūrų jaučiausi kiek apdujusi, bet labai gerai pailsėjusi ir vėl pilna jėgų ir energijos. Man papasakojo apie mano odą, apie priemones, tinkamas mano veido priežiūrai bei kaip jas naudoti. Apie pastarąsias aš jums pasakosiu kitą kartą…

Ir spėkite, kas nutiko toliau. Išeidama aš pamiršau kompiuterį!

Kad ir kaip norėtųsi kartais atskirti tam tikras kūno dalis, eilinį kartą ir pati sau pripažįstu, kad žmogus yra viena sistema. Ir poveikis vienai daliai sukelia dar didesnį poveikį kitoms dalims. Todėl džiaugiuosi išbandžiusi Esthederm malonių pojūčių procedūras.

Taigi INSTITUT ESTHEDERM PARIS pirmiausiai pasirūpina mūsų gera jausena. Vėliau jau namuose tepdama serumą, pagalvojau, kad produktai yra gerai, tačiau juos naudojant svarbiausia, kas atsitinka – aš atsimenu ir vėl išgyvenu tą jausmą, kaip „skridau“ kosmetologo kėdėje.

 

 
Atraskite „Esthederm“ patirtį pas Viktorijos kosmetologę Andrėją (868652159, andreja.krasneviciene@gmail.com)