Štai ir baigėsi mano antroji „Esthederm” patirtis - Rūta Macikė

Štai ir baigėsi mano antroji „Esthederm” patirtis

Rūta Pulkauninkaitė Macikė

Rūta Pulkauninkaitė Macikė

Viešbučio „Pacai” vadovė

4 apsilankymai kosmetologės kėdėje praskriejo neįtikėtinai greitai. Iš tiesų ši antroji „Esthederm” patirtis yra pritaikyta laiko neturinčioms ir nuolat lekiančioms moterims, nes net ir jos gali sau rasti valandėlę laiko kartą per vieną-dvi savaites.

Aš pati nemėgstu per ilgų procedūrų, jos mane vargina, man atsibosta gulėti vienoje padėtyje. Bet kai viskas trunka tik valandą, kurioje viena kaukė greitai keičia kitą, o ilgesnio pabuvimo su kauke metu tau atliekamas rankų masažas, ta valanda nė kiek neprailgsta.

Dieną atlikus procedūrą, man dar vakare nekildavo noras nusiprausti, nes nuostabus drėgmės ir deguonies prisotinto veido efektas išlikdavo iki pat ryto. Na, o ryte toliau palaikydavau tą jausmą pasipurkšdama ląstelinio vandens ir pasitepdama „Esthederm” serumu bei veido kremu, kurie man tapo tikru atradimu: taip, jų nuostabi struktūra, malonus kvapas, skalsumas, puikus įsigėrimas, bet svarbiausia ilgai išliekantis drėgmės pojūtis, kuris man toks svarbus šiame amžiaus tarpsnyje. Gerai gerai, dar prisipažinsiu, kad ir raukšlelių gerokai apmažėjo ar bent jau jos tapo ne tokios gilios.

Mano oda džiūgauja, kad galų gale atradau jai tobulai tinkančius produktus. Ir aš nė kiek neperdedu – šie kremai sukurti man ir tau, jei jauti norą nuolat drėkinti ir maitinti odą.