Pošventinis rūpestis oda - Simona Burbaitė - Esthederm Patirtis

Pošventinis rūpestis oda

Simona Burbaitė

Simona Burbaitė

Modelis, tinklaraštininkė

Šiandien „Esthederm“ 4 procedūrų ciklas baigėsi. Džiaugiuosi, nes visos procedūros man be galo patiko ir labai pamilau savo kosmetologę Andrėją. Šiandien buvo ypatinga diena – mat po švenčių maratono, bemiegės Naujų metų nakties veido oda ir vėl prašyte prašė skirti jai dėmesio ir meilės.

Nors šventės turėtų būti atgaiva kūnui ir sielai, vis tik Kūčių ir Kalėdų stalo vaišės neaplenkė mano odos ir jos būklė po kelių “VALGAU VISKĄ” dienų taip pat suprastėjo – išsausėjo, ją šiek tiek pabėrė. Tad su nekantrumu laukiau vizito pas Andrėją, kuri šiandien skyrė ypatingą dėmesį odos valymui ir drėkinimui su „Esthederm“ kosmetikos produktais.

Pripažinsiu, pakilusi nuo Andrėjos kėdės rezultatais ir vėl labai apsidžiaugiau, nes oda ir vėl spindėjo, švytėjo, jaučiau, kad ji atsigavo, išsausėjimo neliko!

Labai įdomu, kiek ilgai tokie rezultatai išsilaikys, nes artėja stiprūs šalčiai, tačiau žinau tikrai vieną – visos 4 procedūros buvo be galo malonios ir atpalaiduojančios. Ačiū „Esthederm“ už galimybę kasdienėje rutinoje rasti laiko sau ir už tai, kad rūpinatės mano oda. Su nekantrumu laukiu kitų procedūrų ciklo!

Su geriausias linkėjimais,

Simona