Gražinos Baikštytės Esthederm atsiliepimas

SPIRULINA – BOMBA ODAI

Gražina Baikštytė

Gražina Baikštytė

Aktorė, knygų autorė

Esame girdėję apie didelę spirulinos dumblių naudą, kad jie gerina imuninę sistemą bei virškinimo traktą, valo organizmą nuo toksinų, nepamainoma pagalba sportuojant ar laikantis lieknėjimo dietos, nes turi tokių naudingų elementų, kurių žmogaus organizmas pats nepasigamina. Nustebau sužinojusi, kad 2 gramai spirulinos biomasės prilygsta 1 kilogramui daržovių! Tačiau grožio puoselėjimo priemonių su šiuo stebuklingu mėlynuoju dumbliu nebuvau nei mačiusi, nei apie tai girdėjusi, tad gavusi pasiūlymą išbandyti naujas Institut Esthederm priemones su spirulina, vedama moteriško žingeidumo, pasinėriau į savo jau trečią Institut Esthederm patirtį. Jei spirulinos dumbliai taip naudingi žmogaus organizmui, tai pasidarė įdomu, kokį stebuklą jie padarys su moters veido oda.

Kaip kitais kartais, taip ir dabar patirtį sėmiausi pas auksinių rankų kosmetologę Vitą jos vadovaujamame grožio salone „La Vie“. Ir kaip anais kartais, taip ir dabar Vitos prašiau, kad aiškintų visus procedūros etapus, kuriais ir noriu dabar pasidalinti.

Pirmiausia labai svarbu tinkamai paruošti veido odą. Giluminiu porų valikliu Vita nuvalė odą, po to uždėjo šviesinančią kaukę – pylingą, o po jo –  rūgštinį pylingą. Kai jau veidas buvo paruoštas, atėjo eilė burbuliuojantiems oksigenuojantiems geliams, kurie odą prisotino deguonimi.

Kai oda pakankamai prisotinta, ji nuplaunama ir pagaliau pagrindinis šio kosmetikos šou numeris su spirulinos pasirodymu – „Bomba odai“! Mano veido oda drėkinama gaiviu lengvos konsistencijos spirulinos serumu, ant jo gula storas spirulinos kremo sluoksnis ir dar ant viršaus – Modeliuojanti alginatinė krio kaukė su spirulinos jūros dumbliais. Vita patikino, kad pati namų sąlygomis tokios kaukės nepasidaryčiau. Pati bandė, bet nesigavo, nes viskas varva ir situacijos kontroliuoti neįmanoma, tad geriau atsiduoti į profesionalų rankas. Su šia daugiasluoksne kauke reikia pagulėti kiek ilgiau, bet Vita manęs nepaliko vienos ir padarė malonų, atpalaiduojantį rankų masažą.

Kodėl šią intensyvią procedūrą su spirulina pavadinau „bomba odai“? O gi todėl, kad jos metu oda  primaitinama visais įmanomais mikroelementais ir vitaminais. Spirulinos serumas ir kremas yra lengvos konsistencijos ir nepalieka ant odos riebaus pojūčio, o tai turėtų patikti mėgstančioms matinę, o ne blizgią veido odą. Turėtų ypač tikti vasarą, kai karštomis dienomis mūsų oda ir taip „varva“.

O svarbiausias dalykas, kurį pasilikau pabaigai, kaip „razinką“ – labai aiškiai matomas rezultatas! Pusantros valandos atpalaiduojanti procedūra – malonus dalykas, bet pripažinkime, kad grįžusios namo, puolame prie veidrodžio ir stengiamės įžiūrėti, ar mūsų veidas jau švyti, ar bent kiek pajaunėjome, pagražėjome. Neslėpsiu, tokį akivaizdų savo veido atsinaujinimą po šių intensyvių spirulinos procedūrų mačiau pirmą kartą! Jokiu būdu nenoriu pasakyti, kad kitos mano bandytos procedūros buvo blogesnės. Jos tiesiog buvo kitokios. Mano favoritais vis tiek išlieka Intensyvūs Hialurono rūgšties kremas ir serumas. Na, ir žinoma, nepamainomi mano taip mėgstami purškikliai – Ląstelinio vandens ir Apsauginė purškiama migla.

Nuotrauka Monika Požerskytė, PIX studija