Trys viename - Eglė Žiūkaitė - Esthederm Patirtis

Atsigulkite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Eglė Kislovski

Eglė Kislovski

GRL PWR įkūrėja, LSS valdybos narė

Šį kartą labai mąstau, ką parašyti ir kas man svarbu, ką pajutau.

Trečios procedūros metu pradėjau galvoti apie tai, kad kosmetologas, realiai, tas pats, kas kirpėjas, manikiūro ar pedikiūro specialistas. Mane tikrai supras tos, kurios turi nuolatinius kirpėjus ar kitus specialistus, jų nekeičia ir jie žino visą jų  gyvenimą, kartais ir su smulkmenomis:). Taigi nuolatinio kosmetologo pozicija realiai tokia pati.

Dažnai moterys daug kalba procedūrų metu, kas trukdo atsipalaiduoti ir patirti geriausią rezultatą, ne tik procedūros, bet ir poilsio poveikio. O juk odai tai svarbiausia – poilsis + priemonės.  Čia juk ta vieta, kur tave paguldo ant kosmetologo kėdės, masažuoja pėdas, rankas ir pečius, tai koks dar pokalbis gali būti?

Siūlau visoms kas pabandys šias procedūras, taip ir padaryti. Atsipalaiduoti, nekalbėti, o galbūt net užsnūsti ir pajausti tikrą procedūros poveikį bei leisti kosmetologei susikaupti atliekant procedūras. Na, o tik vėliau pakalbėti su ja apie tai, kokius pojūčius patyrėte.

Leiskite Esthederm tapti jūsų odos žinovu ir turėsite dvigubą naudą t.y. procedūras, kurių metu ne tik bus pasirūpinta jūsų oda, bet ir jūsų poilsiu. Šį kartą, kaip ir visada, jie pilnai patenkino mano poreikius. Po procedūros oda yra atsigavus, pridrėkinta, man taip patinka šis pojūtis, nesinori nei makiažo.

Tad leiskime sau pailsėti, leiskime Esthederm pasirūpinti mūsų oda. Mylėkime save.