Šiandien yra ta diena - Simona Burbaitė - Esthederm Patirtis

Šiandien yra ta diena

Simona Burbaitė

Simona Burbaitė

Modelis, tinklaraštininkė

Pastaruoju metu dėl įtempto gyvenimo ritmo visai nerandu laiko sau. Nerandu laiko ir teisingai odos priežiūrai bei apsilankymams pas kosmetologę. Tačiau darbai vis spaudžia, šaltas oras lauke taip pat, karštas oras mašinoje ir kitose patalpose irgi. Ir pastebėjau, kad veido oda labai nuo to kenčia – šerpetoja, sausėja, jos spalva pilkėja. Ir man tai labai nepatinka.

Todėl nusprendžiau, kad šiandien yra ta diena, kai keičiu situaciją ir rūpinuosi savo oda 110%. Geriau pasidomėjus veido odos procedūrų galimybėmis ir plačiu asortimentu, susižavėjau Esthederm procedūromis ir pas kosmetologę Andrėją Krasnevičienę išbandžiau atstatomąją veido odos procedūrą su vitaminu E.

Apskritai man apsilankymas pas grožio specialistą – lyg šventė. Taip malonu, kai tavimi pasirūpina… O dar jei gali išgirsti ir sužinoti naudingų dalykų – lyg vienu šūviu nušauti 2 zuikius. Prasidėjus procedūrai pirmiausia man buvo gerai nuvalytas veidas. Kaip kosmetologė Andrėja aiškina – veido odą būtina tinkamai paruošti prieš bet kokią procedūrą – nesvarbu, ar tai masažas, ar pilingas, ar kaukė. Ir nesvarbu, ar atlieki tokias procedūras namie ar pas specialistą. Taip veido oda priima kitas medžiagas kur kas efektyviau ir produktai geriau įsiskverbia į odą.

Antras procedūros etapas buvo pilingas. Net ne vienas, o trys skirtingi. Šiaip jau skirtumas tarp šių pilingų toks, kad vienas ištraukia giluminius nešvarumus, kitas pašalina negyvas ląsteles nuo veido odos, o trečias – rūgštinis pilingas, kuris suaktyvina kraujotaką. Turiu pastebėti, kad visi pilingai itin malonūs, procedūros metu nejaučiau jokio diskomforto. Ačiū ir švelnioms bei šiltoms Andrėjos rankoms!

Kitas etapas buvo taškinis masažas (kuris tiesiog tobulas, puikiai stimuliuoja veido odą) ir veido kaukė su vitaminu E, kuri intensyviai ramina ir drėkina. Prisipažinsiu, kol gulėjau Andrėjos kėdėje, ne tik mano veido oda atsigavo, bet ir aš pailsėjau… Tarsi kokia meditacija, kuri tau suteikia daug naujų jėgų. Taip ir čia pakilau pailsėjusi, su spindinčia ir stangresne veido oda. Ir žinot ką? Jokio pilkumo ir jokio šerpetojimo ant mano veido! Ši procedūra tikrai nėra stebuklas, po kurios daugiau jau visą gyvenimą nereikia sukti galvos dėl odos būklės. Bet kad ji atgaivina, pamaitina ir atstato veido odą bei paruošia ją kitiems teisingiems veido odos priežiūros etapams – tai tikrai. Jau su nekantrumu laukiu kitų procedūrų pas savo mylimą Andrėją!

 

Su geriausias linkėjimais,

Simona