Žadėjau sugrįžti ir štai aš čia - Eglė Kalesnykienė - Esthederm Patirtis

Žadėjau sugrįžti ir štai aš čia :)

Eglė Kalesnykienė

Eglė Kalesnykienė

Finansų kontrolierė

Ir pati nesitikėjau, jog tai bus taip greit! Šįkart mėgausiuos naujomis Esthederm Intensive procedūromis su haliurono rūgštimi. Pirma mintis užsimerkus ir prasidėjus procedūrai – Esthederm kvapas, jis jau toks pažįstamas – švelnus, subtilus ir atmintyje užfiksuotas. Tokiais momentais supranti, kiek daug kvapai reiškia, kaip jie atkuria prisiminimus ir stiprina pojūčius.

Procedūra prasidėjo pylingais, kuriuos pamėgau jau praeitų procedūrų metu, o baigėsi neįtikėtinu ir visiškai nauju potyriu – deguonimi sotinama oda tarsi atgijo – buvo sunku suprasti kas vyksta – ar sproginėja maži oro burbuliukai, ar kutena, ar bėgioja šiurpuliukai, tačiau buvo aišku, jog vyksta kažkas tikrai ypatingo 🙂 Ir iš tiesų, po procedūros oda atrodė tarsi naujai gimus – sodri, drėgna, lygesnė ir skaistesnė, o kas svarbiausia – ryškus efektas matėsi dar ne vieną dieną.

Mano nuomone, tokiu metų laiku, kai lauke šalta ir žvarbu, kai viduje oras išdžiovintas šildytuvų, kai trūksta saulės ir visų kitų vitaminų, tai yra puikus pasirinkimas atstatyti ir pagerinti odos būklę. Procedūra akivaizdžiai veiksminga ir naudinga, tad galima priprasti ir norėti dar, ir dar, ir dar 🙂