Nuo šiol pažadu savimi rūpintis labiau

Ingrida Bačelytė

Ingrida Bačelytė

„Baltic Models Management” vadovė

Jaučiuos pavargusi. Patinusi. Pamėlusiais paakiais. Išsausėjusia oda. Lekiu, lekiu, o laiko sau pačiai nerandu. Galvoju, kad reikia bent kartą į mėnesį nueiti pas kosmetologę. Kartais man tai pavyksta, o kartais nespėju. Tada klausinėju draugių, gal jos kartais bandė kokias naujas priemones, gal gali ką rekomenduoti. Juk jau nebe 18-iolika, neužtenka tik gerai išsimiegoti ar išgerti daugiau vandens. Ar tau tai pažįstama? Tada galiu pasakyti, kad reikia save prižiūrėti. Ir ne kartais, o visada. Nes niekas kitas to už tave nepadarys.

Vakar buvau „LaVie“ grožio salone Grybo g. pas kosmetologę Vitą. Atėjau nedrąsiai, iškart atsiprašiau, kad esu pavargusi, nes dirbau ir savaitgalį. Aišku, taip ir atrodžiau. Pilka, pilka, kur dairais 🙂 Procedūra su Esthederm produktais truko pusantros valandos. Vienas valymas, antras valymas, kaukė veidui, kaukė akims, ląstelinis vanduo, apsauginis purškiamas vanduo, serumas, kremas…

Atėjau cepelino spalvos veidu. Išėjau gražiai balta. Ne, neatjaunėjau 10 metų. 🙂 Vieno karto neužtenka. Bet supratau, kad man vien tik kremo jau negana. Man reikia daugiau priemonių ir pastovaus jų naudojimo!

Aš nenoriu būti cepelinas, tad pažadu savimi rūpintis labiau. 🙂

 

 
Atraskite „Esthederm“ patirtį pas Ingridos kosmetologę Vitą (868221808, vitauteg@gmail.com)