apzvalgos Mano Esthederm patirtis grozio bloge apie grozio proceduras

Mano oda tapo elastingesnė

Eglė Kislovski

Eglė Kislovski

GRL PWR įkūrėja, LSS valdybos narė

Man patinka domėtis naujai Lietuvoje pasirodžiusiais prekiniais ženklais, kurie deklaruoja savo patirtį, patikimumą bei išskirtinumą. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje pasirodė profesionalios, savo idėja bei patirtimi išsiskiriančios Esthederm odos priežiūros priemonės. Asmeniškai man visada įdomu išbandyti, kas yra nauja bei veiksminga, puoselėjant savo išvaizdą. Turiu pasakyti, kad esu skeptiška naujai kosmetikai, taip pat atliekamoms procedūroms. Man yra labai svarbu, kokios kosmetikos priemonės naudojamos bei procedūras atliekantis žmogus, kuris liečiasi prie mano veido, nes ji yra itin jautri naujiems dalykams.

Ne kartą patyriau situacijas, kai kosmetikos naudojimas neduoda jokių rezultatų ar net po netinkamai parinktų produktų bei procedūrų atsiranda tam tikri bėrimai ar paraudimai ant veido, arba procedūros nebūna malonios.

Visgi pasiryžau išbandyti Institut Esthederm Paris, nes sudomino šios kompanijos įvaizdis bei tam tikri išskirtiniai šios kompanijos produktai, o taip pat ir sakomos vertybės. Pirmas įspūdis toks.

Paskambinau ir užsirašiau procedūrai. Dėl užimto grafiko kelis kartus keičiau laiką, tad jau maniau, kad nepavyks nueiti, tačiau kosmetologė puikiai bendravo, buvo lanksti ir suradom tinkamą laiką mums abiem. Užėjus į saloną išgirdau daug visokių garsų ir pirmas įspūdis „tai kaip tokiuose plaukų džiovinimo bei plovimo garsuose atliksim veido procedūrą???“ Tačiau užsidarius kosmetologės kabineto durims, garsai nutilo ir tesigirdėjo jauki muzika ir maloniai bendraujanti kosmetologė Katerina. Po pirmos procedūros tik puikūs atsiliepimai. Visi produktai, kuriuos naudojo kosmetologė, kuri, beje, yra labai maloni ir puikiai atliko procedūrą, atitiko mano veido odą bei energetiką. Pajutau, kad veido oda atsigavo. Dar daugiau – netgi pati pailsėjau. Dėl nuolat atliekamų masažinių judesių procedūros metu visiškai atsipalaidavau. Jau kelintą dieną naudoju ląstelinį vandenį bei paskirtas priemones, pastebėjau, kad dingo išsausėjusios vietos ir oda tapo elastingesnė. Taigi su malonumu ir toliau dalinsiuosi savo patirtimi bei pojūčiais.

Įkvėpta šios procedūros nusprendžiau pasidaryti kelias nuotraukas bei video. Buvo smagu galvoti būdus, kaip galiu dalintis savo patirtimi su Jumis bei ją išreikšti, naudojant Institut Esthederm priemones.

Atraskite „Esthederm“ patirtį pas Eglės kosmetologę Kateriną (861810031, www.kosmetologes.lt)