Kosmetologė Laura apie savo neblėstančios šypsenos paslaptį

Kodėl pasirinkote kosmetologiją?

Kosmetologės profesiją pasirinkau būdama dar paauglė. Kaip ir dauguma jaunimo, turėjau probleminę odą, tad reguliariai lankytis pas kosmetologę pradėjau nuo 13 metų. Jau nuo tada tvirtai žinojau, kad užaugusi rinksiuosi šią profesiją ir šviesiu moteris kaip rūpintis oda. Mano kelias į kosmetelogiją buvo ilgas. Baigusi mokyklą įstojau į Kauno Medicinos Universitetą, po studijų mokiausi kosmetologo specialybės pagal tarptautinę programą. Taigi mano svajonė išsipildė ir kosmetologe dirbu jau penkerius metus.

Kas patinka kosmetologijoje?

Kiekvieną dieną į darbą einu su džiaugsmu, nes žinau, kad manęs laukia mano nuostabios, protingos, reiklios ir visada apsišvietusios klientės, dėl kurių turiu nepaliaujamai mokytis ir tobulėti. Kosmetologo darbas reikalauja daug žinių ir atsakomybės, nes moterys patiki mums rūpintis jų veido oda. Smagu, kad šioje srityje negali stovėti vietoje, pastoviai turi dalyvauti seminaruose, įvairiuose mokymuose, vykti tobulintis į užsienį, gilinti medicinos žinias, kad galėtum kompleksiškai spręsti ir analizuoti odos problemas. Neretai tenka atlikti ir psichologo darbą. Esu laiminga, kad galiu prie kiekvienos prisiliesti ir padėti kurti grožį.

Kaip puoselėjate savo odą?

Mano veido odos tipas – riebus. Tam, kad oda atrodytų graži, jai reikia skirti daug dėmesio. Kartą per mėnesį butinai pas kosmetologę atlieku valomąsias ir odos riebumą reguliuojančias procedūras. Naujas mano atradimas „Institut Esthederm“ giluminis porų valiklis ir kaukė–šveitiklis, valymą jais atlieku 1-2 kartus per savaitę. Ryte, vakare visada kruopščiai nuplaunu veidą, po kiekvieno sąlyčio su vandeniu naudoju drėkinamąjį toniką ir ritualą baigiu veido ir paakių kremu, kuriuos renkuosi pagal esamą odos būklę ir metų laiką. Visuomet renkuosi tik profesionalias kosmetikos priemones. Kad oda būtų graži, svarbu geras miegas, fizinis aktyvumas ir, žinoma, mūsų jaunystės eliksyras – vanduo. 🙂

Kur Jūsų energijos ir neblėstančios šypsenos paslaptis?

Esu užkietėjusi optimistė. 🙂 Gyvenu aktyvų gyvenimą, daug dirbu, daug keliauju, mokausi, mane supa geri žmonės. Vertinu gyvenimą, dėl to džiaugiuosi kieviena diena ir jame sutiktais žmonėmis.