Kosmetologė Katerina atsako į klausimus apie save

Kosmetologė Katerina apie kosmetologiją ir savo grožio paslaptis

12 metų lankiau baletą, tad dėl grimo pasirodymų teatre metu jau nuo mažens teko sužinoti apie odos priežiūrą prieš ir po grimo. Mokykloje patiko biologija ir chemija, tad norėjau tapti gydytoja, bet tuo pačiu patiko ir menas keisti žmogaus išvaizdą. Paklausiusi tėvų rekomendacijos įstojau į stomatologiją, bet po pirmosios pažinties supratau, kad tai ne man. Tuomet ir įstojau į savo svajonių specialybę – grožio terapiją. Jau septynerius metus kasdien džiaugiuosi pasirinkusi šią sritį, nes ne tik gražinu klientus, bet ir padedu išspręsti jų odos problemas.

Kas yra svarbiausia mūsų profesijoje?
Atsakingumas, kruopštumas, nuoširdumas ir žmogaus psichologijos išmanymas.

Kokia mano grožio paslaptis?
Geriu daug vandens, sportuoju, naudoju mano odai tinkančias priemones, stengiuosi kuo dažniau būti gryname ore ir kuo mažiau patirti stresą.

Kaip rūpinuosi savo oda?
Nuolat lankausi pas savo kosmetologą ir skiriu didėlį dėmesį odos valymui namuose. Savo odą visada kruopščiai nuvalau, taip pat du kartus per savaitę atlieku grožio ritualą namuose su giluminiu valikliu. Kiekvieną naktį mano veidą pabučiuoja serumas, o ryte naudoju kremą su SPF apsauga. O sekmadienio vakarą šveičiu visą kūną pilingu, taip pat tepu paakių ir veido kaukę.

Noras judėti ir nestovėti vietoje.
Esu aktyvus žmogus, stengiuosi tobulėti – tiek profesinėje srityje, tiek asmeniškai. Nuolat lankau kosmetologijos seminarus, konferencijas, grožio parodas, studijuoju sveikatos politikos ir vadybos magistrą. Laisvalaikiu žaidžiu tenisą, keliauju arba lankausi teatre.