Įspūdžiai po 2 procedūros - Simona Burbaitė - Esthederm Patirtis

Įspūdžiai po 2 procedūros

Simona Burbaitė

Simona Burbaitė

Modelis, tinklaraštininkė

Už kelių dienų išskrendu į Kiniją (pati tą sužinojau vos prieš porą dienų). Žinau, kad lėktuvuose oras būna itin sausas, tad mano oda į tai tikrai reaguoja. Labai apsidžiaugiau, kai antroji Esthederm procedūra praktiškai sutapo su mano kelione.

Mano mylima kosmetologė Andrėja patikino, kad veidas procedūros metu bus kuo puikiausiai paruoštas ilgam skrydžiui – pridrėkintas ir pamaitintas. Kaip visada patogiai įsitaisiau jos kėdėje ir… meditavau. Kol Andrėja puoselėjo mano odą. Procedūra prasidėjo lygiai taip pat, kaip ir pirmoji, balansuojančioji procedūra – nuo veido valymo/gero paruošimo ir pilingų bei specialių serumų.

O toliau procedūra tęsėsi Esthederm LIFT masažu (labai norėjau išbandyti!). Kaip vėliau Andrėja paaiškino, masažas tarsi stimuliacija ir mankšta odai. Tai ne tik masažas, bet tuo pačiu ir veido joga. Tačiau tikrai žinau, kad veido masažas ne visada lygus veido masažui. Geri masažai yra gilesni – kada dirbama ne tiek su oda, kiek jos raumenimis. Procedūros metu man labai patiko švelniais Andrėjos pirštais atliktas stimuliuojantis masažas, kuriam nereikėjo jokio papildomo kremo ar serumo. Po masažo sekė alginato kaukė, kuri, mano nuostabai, buvo visiškai neriebi ir netgi maloniai vėsino mano veido odą.

Be to, Andrėja man parodė stebuklingus Esthederm akių pleistrus, kurie nuima nuovargį, drėkina, regeneruoja ir atpalaiduoja. Tokius pleistrus galima dėti po akimis, o galima ir ant visos akies – kad ir skrydžio metu užsidėti miegant. Užsiklijuoji ir ilsiesi! Šitie pleistrai su manimi tikrai keliaus į Kiniją!

Manau, tai ideali procedūra moterims, ypač toms, kurios nemažai keliauja – ir pailsėsite, ir pridrėkinsite savo veido odą, ir pamedituosite, ir pasimasažuosite. Tiesiog atgaiva ne tik veidui, bet ir širdžiai. O dabar esu pasiruošusi kelti sparnus į dangų, o po kelionės su nekantrumu laukiu jau trečios Esthederm procedūros!