„EXCELLAGE“ – IDEALI LINIJA VASARAI

„EXCELLAGE“ – IDEALI LINIJA VASARAI

Gražina Baikštytė

Gražina Baikštytė

Aktorė, knygų autorė

Naują „EXCELLAGE“ liniją išbandžiau viena pirmųjų, tačiau žinojau, kad optimalų poveikį galima pasiekti tik derinant su kosmetologės atliekamomis profesionaliomis procedūromis, tad teko kiek palūkėti, kol iš Prancūzijos atkeliavo visos tam reikalingos priemonės. Laukiau ne veltui!

Jei odos paruošimas buvo įprastas – demakiažas bei giluminis porų valiklio pylingas, tai eksfolijuojantis kremas–aliejus – naujas produktas. Po kelių minučių nuplovus priemonę, veido oda atgaivinama gerai žinoma ir visų taip mėgstama ląstelinio vandens migla. Na, ir didžiausia naujiena – masažas šepetėliais! Sumaišomas Excellage kremas su Excellage kamelijų aliejumi ir šepetėliais atliekamas lengvas viso veido masažas. Nors niekas nepakeis stebuklingų kosmetologės Vitos rankų, tačiau šepetėlių masažas irgi nepaprastai malonus ?

Visada laukiu kaukių ir spėlioju, kokia gi bus dabar… Šį kartą buvau lepinama specialia Excellage  kauke, o prieš tai ant akių buvo uždėti pakeliamieji akių kontūrų pleistrai.  Kol gulėjau su kauke, Vita atliko rankų pylingą ir masažą, taip mane galutinai atpalaidavusi, kad net panirau į lengvą snaudulį. Nuėmusi ir nuplovusi kaukę, Vita veidą ištepė Excellage serumu bei kremu ir veidą papurškė ląsteline apsauga nuo žalingo aplinkos poveikio.

Dabar apie rezultatą ir kuo ypatinga naujoji EXCELLAGE linija. Tai patobulintos sudėties prabangi linija, skirta brandžiai odai. EXCELLAGE serumas, veido ir akių srities kremai išties puikūs! Atkuria odos tankį, sudėtyje esantis kamelijų aliejus maitina odą ir stimuliuoja kolageno sintezę, todėl oda tampa stangresnė, išsilygina smulkios raukšlelės.

Neužtenka vien tik patepti kremą su serumu ir galvoti, kad mūsų oda taps stebuklingai skaisti. Turime ir pačios sau kažkiek padėti, todėl Institut Esthederm Paris prie EXCALLAGE linijos pridėjo mažas auksinės spalvos instrukcijų knygeles su aprašymais ir iliustruojančiais piešinukais, kaip turėtume stimuliuoti veido odą, kokius rankų ir pirštų judesius reikia daryti. Gal tai jokia naujiena ir dauguma taip ir darome, bet malonu, kad kompanija mumis rūpinasi ir primena, kaip teisingai naudotis odos priežiūros priemonėmis.

Dar vienas mane labai pradžiuginęs mažas dalykėlis – tai akių srities kremo mentelė su apvalia metaline galvute, kurios pagalba sukamaisiais judesiais įmasažuojame kremą aplink akis. Atrodytų smulkmena, tačiau ji ne tik maloni, bet ir atlieka svarbią funkciją – padeda geriau įmasažuoti akių kremą, taip mažindama aplink akis esančias raukšleles.

EXCELLAGE kremų kvapas labai malonus ir gaivus, kas taip pat svarbu. Kremai švelnios konsistencijos, su žėrinčiomis dalelėmis, tad oda po procedūrų pasidaro gyvybiškesnė – tiesiog švyti! Kremai labai gerai įsigeria, oda tampa švelni ir matinė, o tai labai gerai karštomis vasaros dienomis. Važiuodama prie jūros atostogauti, kartu su Esthederm saulės priemonėmis į kosmetinę būtinai įsimesiu ir EXCELLAGE ?

O apie Esthederm saulės priemonių liniją papasakosiu po atostogų. Linkiu visoms saulėtos vasaros, kad ir kur bebūtumėte!