Justina Jarutė Esthederm atsiliepimas

Tai koks bus tas mano kitas žingsnis?

Justina Čėsnaitė Jarutė

Justina Čėsnaitė Jarutė

Kūrybininkė

Aną vakarą į svečius įgriuvo geriausia draugė. Ta, su kuria pletkams ir žargonui ribų nėra. Pasikviečiau aš ją vonion, nes po dienos darbų nėra didesnio malonumo nei nusisegt liemenėlę ir, šiuo atveju, nusigramdyt makiažą. Sėkmingai mums diskutuojant apie, aišku, vyriją, jos akys ėmė pamažu plėstis. Sakau: „Ko čia spoksai?”. O ji nepasimetus: „Tai laukiu koks čia sekantis žingsnis bus? Kas ant tos tavo mordos dar eis?”.

Nusikvatojom abi ir tada susimąsčiau, kiek per porą mėnesių mane kosmetologė Rita išmokė. Aš nusiploviau makiažą specialiu prausikliu, tada atgaivai apsipurškiau ląsteliniu vandeniu, apsišlaksčiau toniku, pasitepiau paakius specialiu kremu, tada serumas nugulė ant skruostų, kaktos, nosies ir kaklo, po to sekė spirulinos kremas (tą Esthederm Spiruliną Rita vadina tiesiog produktų karaliene – ji ir drėkina, maitina, savyje talpina daug aminorugščių ir antioksidantų, o, svarbiausia, laaabai lengvai susigeria) ir viską baigiau blakstienų serumu. Visą tai automatiškais judesiais atlikau vapaliodama apie emancipuotų moterų sunkumus motinystės kontekste.

Dar prieš du mėnesius turėjau tik šūdiną (atleiskite už stiprų, bet teisingą žodį) kremuką ir neaiškų makiažo valiklį.

Rita kiekvieną savaitę mane pasiguldžius ant stalo studijoje Užupyje kantriai pasakoja apie skirtingus pilingus, deguonies kaukes, rūgštinius reikaliukus, drėkinamąsias priemones, kolagenus, šmolagenus ir dar tuzinus reikalų. Aš net negaliu suskaičiuoti visko, ką ji įfarširuoja mano odon, bet jausmas fantastiškas. Oda drėgna, lygesnė, sumažėjo tie rausvi plėmai ant veido (kartą vienos visažistės paklausus kodėl jie atsiranda, ji man draugiškai pasiūlė pasižiūrėti į pasą ?).

Gali ignoruoti visus moteriškus, iš pažiūros prabangos ir gal net kažkiek tuštybės reikalus, bet tik kurį laiką. Kai pasižiūri vieną dieną į tą pasą, ar sausą plėmą ant apatinio žandikaulio, susizgrimbi, kad gal ir nieko tokio yra tiesiog nueiti ir nusipirkt tą turbo serumą. Ar tiesiog atsiduoti į lepinančias specialisto rankas.

Atsakant į mano draugelkos klausimą „Tai koks bus tas mano kitas žingsnis”, atsakau: nesustoti rūpintis savimi.

Primenu – niekas už tave tavęs nepalepins. Tik tu pati.