Švytinti, skaisti ir laiminga veido oda… Apie ją svajoja kiekviena moteris

Švytinti, skaisti ir laiminga veido oda… Apie ją svajoja kiekviena moteris

Ką reikėtų daryti namuose, kad turėtumėte tokią odą?

Svarbiausia odos priežiūroje namuose yra taisyklingas odos valymas. Ypatingai rudenį, po saulės vonių ir atostogų oda būna nešvari, pilkšva ir jautri, dėl to tik tinkama odos priežiūra išlaikys jos grožį ir pašalins jos trūkumus.

„Institut Esthederm” siūlo savo klientėms tas pačias valančias priemones, kurias kosmetologijos kabinete naudoja grožio terapeutai. Užtenka mėnesio naudojimo, kad pamatytumėte stulbinantį rezultatą. Ypatinga OSMOCLEAN linijos priemonių sudetis (patentuota „Skin Balance System”) šalina nešvarumus patogeninėje floroje, stiprina apsauginę odos funkciją ir išsaugo gerąsias odos bakterijas.

Giluminiam odos valymui naudojamos dvi priemonės:

1.- Osmoclean Gentle Pore Cleanser (švelnus giluminis porų valiklis), kuris nuvalo paviršutinius odos nešvarumus, giliai valo poras, drėkina ir ramina uždegimus. Jo sudėtyje yra net 23 aktyvūs komponentai, kurie padės Jūsų odai atrodyti nepriekaištingai. Reikia tik nedidelį valiklio kieki uždėti potepiais ant odos vengiant akių srities ir sukamaisiais judesiais atlikti veido masažą porą minučių, kol iš skaidrios ji taps balta ir tiršta net limpanti. Valiklį nuplauti su drungnu vandenių ir nusausinti vienkartine servetėle ar rankšluostuku.

2.- Osmoclean Masque Gomme Clarifiant (skaistinamasis šveitiklis-kaukė) yra mano visų klienčių mylimiausia giluminė valanti priemonė. Kaukė-šveitiklis yra lengvai nadojamas namuose ir puikiai atlieka savo funkcijas: skaistina, valo poras, lygina paviršutinį odos sluoksnį ir drėkina odą. Kaukę reikia užtepti lengvu sluoksniu ant odos ir su mažu kiekiu kaukės, plačiais rankų  judesiais nušveisti odą, kol kaukės likučiai nukris nuo odos. Švariai nuprausti odą su vandenių ir nusausinti.

 

Tokį grožio ritualą – odos valymą – rekomenduoju atlikti vieną (jautriai odai) ar du kartus per savaitę namuose.

 

Atraskite „Esthederm“ patirtį pas kosmetologę Kateriną (861810031, www.kosmetologes.lt)