Šįkart mano apžvalga apie „Esthederm“ produktus - Eglė Kalesnykienė

Šįkart mano apžvalga apie „Esthederm“ produktus!

Eglė Kalesnykienė

Eglė Kalesnykienė

Finansų kontrolierė

Išbandžiau visą liniją pradedant valikliais, prausikliais ir baigiant naujaisiais paakių pleistrais. Tikriausiai nenustebinsiu savo geru atsiliepimu, ar ne 🙂 Puikios tekstūros, lengvas dengimas, subtilus kvapas, pamaitinta oda ir taip be galo 🙂 Tačiau kaip kad turime savo mėgstamiausią kavą, kvepalus ar suknelę, taip ir „Esthederm“ priemonių gausoje atradau savo mylimiausiųjų TRIO 🙂 Tai giluminis porų valiklis, šviesinamoji kaukė-šveitiklis ir Lift & Repair paakių kremas.

Porų valiklis ir kaukė man neatskiriamas duetas, kuris per trumpą laiką duoda akivaizdų rezultatą! Tikrai nemeluoju, užtrunki max 5 minutes – greitais stipriais judesiais įmasažuoji porų valiklį, nuplauni, veidą padengi plonu kaukės sluoksniu, porą minučių lukteri ir sukamaisiais judesiais nuvalai. Rezultatas – oda lyg švarus popieriaus lapas, natūraliai blizga ir lygi lygi! Ir kas svarbu, jog priemonės labai skalsios ir jų naudojasi po labai nedaug.

Kalbant apie paakius, tai, matyt, jautriausia tema kalbant apie mano veido būklę 🙂 Todėl paakių kremams skiriu itin didelį dėmesį. „Esthederm“ Lift & Repair paakių kremas man patiko, nes jis lengvos konsistencijos, greitai susigeria, akimirksniu sudrėkina, šviesina ir lygina raukšleles. Po dviejų mėnesių nuolatinio naudojimo esu labai patenkita savo paakių būkle, o tai jau labai daug pasako 🙂
Atraskit ir jūs savo mėgstamiausius, nes „Esthederm“ tikrai turi ką pasiūlyti kiekvienai iš mūsų!

Eglė