Šį kartą apie pačią procedūrą - Eglė Kisloviski - Esthederm patirtis

Šį kartą apie pačią procedūrą

Eglė Kislovski

Eglė Kislovski

GRL PWR įkūrėja, LSS valdybos narė

Šį kartą noriu kalbėti apie pačią procedūrą, o ne apie grožio priemones, nes apie jas galiu kalbėti tik po kurio laiko, kai pajausiu efektą. Juk visko, kas yra gera, reikia palaukti – tiesa? 🙂 Rezultatai pasimato ne iš karto, tačiau pojūčiai po pirmos procedūros išliko, o tai labai džiugina.

Rūpinuosi savo oda ir veido grožio procedūrose esu ne naujokė, tad turiu galimybę lyginti vieną su kitomis. Esthederm procedūros visada žavėjo tuo, kad kosmetologės ne tik atlieka veido procedūra, bet taip pat rūpinasi ir atsipalaidavimu – masažuoja kojas, rankas, pečių bei galvos sritį. Retas salonas tai daro. Manau, tai ypatingai svarbu kaukių metu, kada yra 20 laisvų minučių. Būna, vienos kosmetologės prakalba, kitos leidžia pailsėti ir pamiegoti, o dar būna, kaip „Esthederm“ procedūros metu, lengvai masažuoja. Dviguba nauda. Patinka.

Šiuo metu mano veido oda šiek tiek reiklesnė –  atsirado Acne žymių, oda sujautrėjusi, vietomis yra bėrimų. Kosmetologei nesu lengvas uždavinys, tačiau su nekantrumu laukiu procedūrų eigos bei rezultatų, kurie, tikiu, bus patys geriausi.