apzvalgos Mano Esthederm patirtis grozio bloge apie grozio proceduras

Odė švytinčiai odai

Agnė Gilytė

Agnė Gilytė

Stilistė, knygos „Spintologija“ autorė

Džiaugiuosi savo oda. Galiu tai drąsiai sakyti, nes to ji nusipelnė – skiriu jai daug dėmesio: kas mėnesį lankausi pas kosmetologę. Ir taip jau 17 metų. Ta pati kosmetologė, ta pati oda, tačiau kitos procedūros ir priežiūros priemonės: kažkada nuo brendimo spuogų, dabar nuo pirmųjų raukšlių, su maloniais lepinimosi intarpais, valymais ir šveitimais. Ir niekada nedarau išimties – kas mėnesį beldžiu į savo kosmetologės kabineto duris.

Nemėgstu išankstinio nusistatymo, mėgstu naujoves ir naujienas, tad mielai sutikau išbandyti „Esthederm” procedūrą kartu su kosmetologe Laura iš „Glow Beauty”. Jei atvirai, nieko nesitikėjau, gerąja prasme, ėjau rami, nes žinojau, kad pateksiu į ekspertės rankas.

Laura mano prieš porą savaičių išvalytą odą maloniai nustebino – nusprendėme ją ne valyti, o palepinti liftingo procedūra. Svarbu viską atlikti laiku ir su itin kokybiškomis priemonėmis. Išėjusi iš kabineto tik pasidažiau blakstienas – oda atrodė “WOW”! Teliko pasidažyti blakstienas ir išėjau į pasimatymą su savo vyru. Gavau komplimentą, kad atrodau pailsėjusi. Kiek nedaug reikia, kad būtum graži – prižiūrėtos ir sveikos odos. Jau po vienos procedūros pamačiau efektą. Nekantrauju pasidaryti visas keturias. Tokį kursą Laura patarė kartoti kartą metuose.

Mano odai tai patiko. Ji man atsidėkojo švytėjimu, lygia spalva ir aplinkinių komplimentais.

Visad sakau, kad reikia mylėti save, tada ir aplinkiniai mylės tave.