Oda - tai mūsų sveikatos veidrodis - Ieva Maslauskaitė

Oda – tai mūsų sveikatos veidrodis!

Ieva Maslauskaitė

Ieva Maslauskaitė

YouTube vlogerė Chanelette

Kai sužinojau, kad turėsiu galimybę pasilepinti net keturiomis (per savo gyvenimą turėjusi tik vieną) Institut Esthederm veido procedūromis, be galo apsidžiaugiau. Kadangi mano veikla susijusi su grožiu, mano pačios odos būklė yra labai svarbi, nes tai tarsi mano reprezentacinė kortelė. Deja, nuovargis daro savo. Nuolatinis darbas prie kompiuterio, įtemptas gyvenimo ritmas, išbalansuota mityba ir vėlyvos naktys atsispindi mano odoje.

Labai svarbu yra nepamiršti savęs ir mylėti savo odą, tad su dideliu džiaugsmu sėdau į mašiną ir vykau į pirmąją procedūra. Mane pasitiko itin maloni ir pozityviai nusiteikusi kosmetologė Vita. Vos susipažinus, atrodė, kad esame senos draugės. Pasiruošusi procedūrai ir atsipalaidavusi iki pirštų galiukų, aš jai papasakojau apie savo odos priežiūrą ir problemas. Pasirodo, mano aliejais valomai ir maitinamai odai reikėjo visai ko kito. Todėl aš, ištempusi ausis (ir besimėgaudama veido valymu), klausiausi Vitos “Sveika oda 101” paskaitos 🙂

Mano oda buvo švelniai ir kruopščiai nuvalyta bei paruošta procedūrai. Kosmetologė naudojo Institut Esthederm Gentle Deep Pore Cleanser produktą, kurį jau esu įsimylėjusi. Jis pašalina visus nešvarumus, oda tampa švelni it kūdikio ir visiškai nesudirginta. Tuomet Vita naudojo Lightening Buffing Mask produktą. Tai yra kaukė, kuriai nudžiūvus, Vita sukamaisiais judesiais ją pašalino nuo veido ir taip pastarąjį dar giliau išvalė. Vėliau, nedidelis procentas rūgšties buvo įmasažuotas man į odą. Malonus dilgčiojimas buvo jaučiamas, o jam nuraminti ant veido buvo uždėta azijietiško tipo kaukė, su kuria galėtumėte gąsdinti kaimynus 😉

Kol produktas, esantis kaukėje, drėkino mano odą, aš, atpalaidavusi mintis, mėgavausi keliomis minutėmis ramybės.

Nuėmusi kaukę, kosmetologė, įmasažavo produktą į veido odą, nuostabiai atpalaidavo smilkinių ir kaktos zonas, kur visa įtampa būna susikaupusi. Na, o galiausiai mano odai buvo parinktas serumas ir drėkinantis kremas, kurie taip pat buvo įmasažuoti į odą. Tada veidas buvo padengtas UV dulksna ir voilà, oda kaip kūdikio!

Visos keturios, man atliktos procedūros buvo tokio paties principo, vienintelis skirtumas buvo naudojama veido kaukė. Ji buvo valanti, drėkinanti ar raminanti, priklausomai nuo mano pasirinkimo.

Po kiekvienos procedūros pastebėdavau, kad mano oda vis švaresnė, labiau spindinti, itin švelni ir visiškai nesudirginta. Turėti spuogeliai magiškai neišnyko, bet to aš ir nesitikėjau, nes odos būklė atspindi vidinę sveikatą, tad tai yra mano darbas – rūpintis savimi iš vidaus, o nuostabių Institut Esthederm produktų dėka aš galėsiu puoselėti odą iš išorės.

Esu labai dėkinga Esthederm už šią patirtį, man tai buvo puiki savęs puoselėjimo pamokėlė ir trumpas atotrūkis!

 

Su meile,

Ieva