Audinga Arlauskaitė - Esthederm Patirtis

Oda, kurioje gyvenu

Audinga Arlauskaitė

Audinga Arlauskaitė

Parodų industrijos atstovė

Antrasis pasimatymas. Kaip ir realiame gyvenime, antrasis pasimatymas būna dar labau intriguojantis, žinoma, tik tuo atveju, jeigu pirmasis nenuvylė 🙂 O kadangi aš po pirmojo pasimatymo džiaugiausi puikia odos išvaizda ir savijauta, antrojo laukiau su nekantrumu. Ir sulaukiau – specialiai man parinktos „Active Repair“ procedūros. Labai apsidžiaugiau tai išgirdusi, kadangi kasdienei odos priežiūrai namuose naudoju būtent šios linijos paakių ir veido kremus ir jie man puikiai tinka. Ypač norėčiau atkreipti dėmesį į veido kremą – jis lengvas ir ne per riebus, ko nepasakytum apie didžiąją daugumą su raukšlėmis kovojančių kremų.

Ką supratau kosmetologės kabinete šį kartą? Jog pagrindų pagrindas yra teisingai nuvalyta oda. Ne veltui tai vadinama odos paruošimu – prancūzai sako, jog tai pirmasis žingsnis užkirsti kelią senėjimo ženklams atsirasti. „Esthederm“ odos valymui skirti produktai man buvo atradimas, kadangi aš supratau, jog net ir jautriausia oda gali patirti švelnų, bet efektyvų valymą ir turėti gaivią bei skaisčią odą. Kadangi mano odos kapiliarai yra arti odos paviršiaus ir ji linkusi greit parausti, dažnai vengdavau įvairiausių mechaninių šveitiklių. Kosmetologė Vita Graliauskienė man paaiškino kaip veikia „Osmoclean“ linijos giluminis porų valiklis ir šveičiamoji kaukė. Net ir būdami labai švelnūs naudoti, turi itin efektyvų poveikį. Vienintelis dalykas, kuris mane šiek tiek glumina atliekant procedūrą namuose – tie „trupiniai“, kuomet kaukė yra nurutuliojama nuo odos paviršiaus. Kita vertus galima į tai pažvelgti racionaliai. Pritrupini į kriauklę – esi priverstas ją paskui iššveisti. Taigi taip atliekame ne tik odos šveitimo procedūrą, bet ir kriauklės 🙂

Ką pajutau kosmetologės kabinete šį kartą? Pajutau, kaip nuo pat pirmųjų minučių mane ištiko koma 🙂 Aš nugrimzdau į tokį „giluminį“ palaimingą snaudulį, jog net kosmetologė Vita man pavydėjo – šitaip atsipalaidavusių žmonių yra mažuma. Aš manau, jog tam įtakos turėjo jau pažįstami kvapai, odos nedirginančios priemonės, manualinė technika bei visiškas pasitikėjimas tiek produktais, tiek kosmetologe. Oda turi labai gerą atmintį, kaip ir visas mūsų kūnas, tad šį kartą net nejaučiau jokio dilgčiojimo (kuris buvo juntamas pirmą kartą, naudojant priemonę su rūgštimi). Oda, kurioje gyvenu, tiesiog mėgavosi.

Grįžusi namo perskaičiau „Esthederm Paris“ įkūrėjo teiginį, jog šios odos priežiūros priemonės kuriamos ne tam, kad moterys taptų gražios, o dėl to, kad jos yra gražios. Ir susimąsčiau. Kaip dažnai aplinka mums perša mintį, jog įsigydamos vieną ar kitą produktą/daiktą/rūbą tapsime gražios, lieknos, seksualios, minimum dešimtmečiu jaunesnės ir ryškiai patrauklesnės. Ir taip retai išgirstame, kad mes jau tokios esame, tereikia mylėti save, įsiklausyti į save ir mėgautis. Maistu. Bendravimu su mums patinkančiais žmonėmis. Veikla, kuri mums teikia malonumą. Smegenų mankšta. Produktais, kurie išsaugo jaunystę ir grožį.