Esthederm naujiena - ląstelinio vandens gelis

Naujasis kremas-gelis. Mano pastebėjimai

Jau išbadžiau naująjį drėkinamąjį kremą-gelį iš visiškai atsinaujinusios ląstelinio vandens linijos. Savo įspūdžius padalinsiu į dvi dalis: po trijų dienų ir dar po kelių.

Po trijų dienų naudojimo galiu pasakyti, kad man patiko, ką jaučiu. Tai labai malonus produktas. Apsauginė, nuo oro užterštumo dalelių odą apsaugančią plėvelę matau, bet kolkas nepajutau, kad ji maišytų. Ji netrukdo nei makiažo dengti, nei kemša. Oda akivaizdžiai jaučia drėgmės suaktyvinimą. Kvapas taip pat labai neįkyrus, todėl nemanau, kad kam nors nepatiks.

Po dar kelių dienų naudojimo galiu dar drąsiau sakyti – laaabai patiko gelinis kremas! Ta ”plevelė” labai maloni, ji neerzina ir labai skaisčiai atrodo veidas, net dažytis nesinori!

Beje, ląstelinio kremo daviau pabandyti klientui (vyrui), kurio oda labai jautri ir nuolat sausa. Po kelių dienų sulaukiau kliento skambučio, jis liko labai patenkintas kremo savybėmis ir pojūčiais, kuriuos jaučia. Oda aiškiai pridrėkinta ir taip pat jaučiama apsauginė plevelė, kuri visiškai nemaišo ir suteikia gaivumo.

Išvada: bandau ir man patinka, ką jaučiu. Mano klientai irgi įvertina ESTHEDERM naujieną.

 

Kosmetologė Raimonda Alonderė, „Grožio Strategija“ salonas Klaipėdoje.