Mano antroji procedūra

Andrėja Krasnevičienė

Andrėja Krasnevičienė

„NordClinic“ kosmetologė

Praėjus dviem savaitėms po pirmosios procedūros, spėjau pasiilgti jausmo būti kliente 🙂 Nors oda po kelių savaičių atostogų prie jūros atrodė ir taip labai gerai, bet po procedūros, atostogų poveikį pamačiau dar ryškesnį!!!

Iš savo praktikos galiu pasakyti, kad klienčių oda po atostogų ne visada džiugina. Dažnai būna pasikimšusios poros, atsiranda pigmentinių dėmių nuo per intensyvaus gulėjimo saulėje, išryškėja paakių raukšlelės… Tad sunku pasakyti ar manwo kruopšti priežiūra atostogų metu, ar puikūs Esthederm produktai, ar atliktos procedūros, ar tiesiog viskas kartu davė puikų rezultatą – „šalutinių“ atostogų reiškinių savo veide aš nepastebėjau;)

Mano atostogų top produktas – UV-in-Cellium purškiklis. Tik viena bėda ar gėris, kad sugebėjau jį sunaudoti per dvi savaites. Purškiau nuolat ne tik veidą, bet ir visą kūną. Jo labai malonus kvapas ir naudojant purškiklį įdegis atrodo daug sveikesnis… Nors šis produktas neturi apsauginių nuo saulės filtrų, jis savo sudėtyje turi antioksidantų. Jie apsaugo odos ląsteles nuo neigiamos aplinkos – ne tik nuo UV spindulių, bet ir miesto taršos, bei kitų laisvųjų radikalų, kurie įtakoja ankstyvą odos senėjimą. Tad šį produktą reikėtų naudoti ne tik saulėtą dieną, o kasdien – prieš makiažą ar ant jo!

Atostogų metu ne tik intensyviai drėkinau odą, rytą ir vakarą naudojau paakių, veido serumus bei kremus, bet ir stengiausi ją labai gerai valyti. Išskirtinė Esthederm odos valymo sistema man labai patiko, ypač švelnus giluminis porų valiklis, kuris išvalo iš porų nešvarumus.  O skaistinantis giluminis veido šveitiklis – kaukė, padeda pašalinti mirusias odos ląsteles. Taip oda tampa labai švelni ir lygi!

Sunku aprašyti, tai būtų geriau pajausti pačiam. Nesutinku su klienčių pastabomis, kad neturi laiko tokioms grožio procedūroms namie! Gerai išvalyti ir pamaitinti ir sudrėkinti odą kremu užtrunka vos kelias minutes, tad manau, kad čia ne laiko klausimas, bet prioritetų. Kartais gal ir tiesiog nežinojimas kokius produktus naudoti bei kaip teisingai  prižiūrėti odą. Taigi pritariu Eglutės „auksinei“ frazei – „kaip gera rasti laiko sau“:)

Ir to nuoširdžiai linkiu sau ir visoms moterims;)