Laikas pabusti iš žiemos miego - Esthederm Patirtis

Laikas pabusti iš žiemos miego

Eglė Kalesnykienė

Eglė Kalesnykienė

Finansų kontrolierė

Prasidėjęs kalendorinis pavasaris vis labiau verčia nekantrauti belaukiant saulės, šilumos, žalumos ir gaivumo pojūčio mintyse bei širdyje. O kur dar vis didėjantis noras pasipuošti, pasitempti ir vėl švytėti iš po žiemos!

Tikriausiai net nereikia sakyti, kaip nudžiugau gavusi „Esthederm“ pasiūlymą vėl pasidalinti savo patirtimi.

Šįkart esu lepinama „Esthederm“  INTENSIVE SPIRULINE terapija. Pirmoji deguonimi pripildanti procedūra su spirulina jau atlikta, lieka tik džiaugtis rezultatu, matomu jau po pirmojo karto.

Pirmiausia, kas man labai patinka, jog procedūra yra kompleksiška ir produktyvi. Per 1,5 valandos vienas po kito yra atliekami 5 pilingai, o tarp jų, tai purškiama, tai tepama, tai masažuojama ir dar visa tai vainikuoja galutinai veido odą atgaivinanti kaukė. Po žiemos šalčių, vis nesibaigiančio šildymo sezono, manau, ne man vienai oda atrodo papilkėjusi, sausesnė ir mažiau švytinti.

Atlikti pilingai ją tarsi pažadino, prikėlė iš žiemos miego  –  tai ypač pasijautė kitą rytą po procedūros – veidas atrodė skaistesnis, oda drėgnesnė, elastingesnė ir labiau spindinti.

Ši mano patirtis dar ypatinga tuo, jog po širdele nešioju naują stebuklą, o visos žinome, jog nėštumo metu oda tampa ypač įnoringa, reikli ir gali jautriai reaguoti net į pačias neutraliausias priemones. Noriu pasidžiaugti, kad pirmoji „Esthederm“ procedūra odai puikiai tiko, neįvyko jokių netikėtų reakcijų. Procedūra yra švelni, maloni, jos metu galima puikiai atsipalaiduoti. Tai ypač svarbu šiuo jautriu ir svarbiu moters gyvenimo etapu, kai kūnas, emocijos, savijauta nuolat keičiasi ir yra tiesiog būtina rasti būdų kaip save palepinti ir nuraminti.

Nuoširdžiai laukiu kitos procedūros ir nekantrauju išbandyti „Esthederm“ dovanotus produktus  –  veido serumą bei kremą. Bet apie tai jau kitąkart…

Gaudykite pavasario gaivą!

 

Eglė