apzvalgos Mano Esthederm patirtis grozio bloge apie grozio proceduras

Kai tiesiog leidžiu sau pasimėgauti vakaru…

Giedrė Amelinė

Giedrė Amelinė

Tinklaraštininkė

Vienas įdomiausių projekto momentų man asmeniškai buvo priemonių parinkimo odai procesas ir jų naudojimas namuose. Labiausiai nustebino tai, kad odos valymui buvo parinktos net trys priemonės. Aišku jas visas kartu reikia naudoti ne kasdien, tačiau keletą dienų per savaitę reikia atlikti savotišką odos lepinimo ritualą namuose. Jis prasideda veido prausimu („Purity Cleansing Gel“), tuomet seka veido valymas giliai poras valančiu valikliu („Osmoclean Gentle Deep Pore Cleanser“), o po jo reikia naudoti valančią kaukę („Osmoclean Lightening Buffing Mask“), kuri jai sustingus turi būti nutrinama (!). Tai labai keistas pojūtis, tačiau vien po šių trijų procedūrų oda atrodo kaip išėjus iš kosmetologės kabineto.

Vietoj toniko man buvo pasiūlyta naudoti purškiamą ląstelinį vandenį („Cellular Water“), kuris tapo vienu iš mėgstamiausių visos linijos produktų, nes suteikia labai stiprų gaivos pojūtį. Susigėrus šiam produktui tepamas ląstelinis koncentratas („Cellular Concentrate Serum“). Jausmas pasitepus juo yra panašus kaip užsipurškus ląstelinio vandens – nepaprastai gaivu. Be abejo, pasirūpinu ir paakių zona. Tam naudoju paakių kremą „Active Repair Eye Contour Care“. Paskutiniai akordai išgaunami pasitelkus visiško komforto pojūtį suteikiantį drėkinantį kremą „Cellular Water Cream“.

Neslėpsiu, įprastai niekada neskirdavau tiek daug laiko vakariniams grožio ritualams. Nors odos priežiūros priemonės man ir yra labai įdomi tema. Pradėjus naudoti „Institut Esthederm Paris“ priemones buvau priversta savotiškai pamedituoti prie veidrodžio, nuosekliai ir kruopščiai rūpintis savo veidu. Dabar visą procesą papildau šiuolaikinės klasikos muzika vonioje ir leidžiu sau tiesiog pasimėgauti laisvomis vakaro akimirkomis.

 

 
Atraskite „Esthederm“ patirtį pas Giedrės kosmetologę Andrėją (868652159, andreja.krasneviciene@gmail.com)