Jau naudoju trečią Esthederm Intensive Hyaluronic kremo konteinerį iš eilės! - Eglė Grėbliauskaitė Tursienė

Jau naudoju trečią Esthederm Intensive Hyaluronic kremo konteinerį iš eilės!

Eglė Grėbliauskaitė Tursienė

Eglė Grėbliauskaitė Tursienė

Menininkė

Praėjo pusantrų metų, kol prisiruošiau parašyti atsiliepimą apie savo kremą. Priežastis – itin didelis užimtumas, dėl kurio „nebespėju nieko“, tačiau pasidalinti itin gerais įspūdžiais noriu, nes būtent Esthederm priemonės padėjo mano odai neišduoti aplinkiniams, kad nesirūpinu savimi tiek, kiek norėčiau. Turiu pripažinti: Esthederm viršijo mano lūkesčius!

Kas galėjo pagalvoti, kad paauglystės svajonė apie lygią veido odą išsipildys brandžiame amžiuje. Paauglystėje, kamuojama aknės, svajojau iškeliauti iš namų be kreminės pudros ir kitokių maskuoklių. Vėliau – vis kažkas būdavo ne taip – tai paraudusi, tai papilkėjusi – užsitepus pudrą vaizdas visuomet pagerėdavo. Institut Esthederm Intensive Hyaluronic kremas stebuklingai išlygino odos spalvą. Oda atrodo lygi ir sveika be makiažo!

Matyt, geriausia rekomendacija ir nuomonė apie produktą yra tai, kad ne vienus metus „prisiekusi“ rūgštiniams odos priežiūros produktams, jau naudoju trečią Institut Esthederm Intensive Hyaluronic kremo konteinerį. Beje, jis labai skalsus, atrodo, niekad nesibaigiantis, o dėl to šis kremas turi labai gerą kainos ir kokybės santykį.

Net mano vyriausias sūnus nepraleidžia progos įlįsti į mano kremo konteinerį – jis pastebėjo, kad žaizdelės, jei jų būna po skutimosi, žymiai greičiau sugyja.

Anksčiau, ant pasirinkto odos priežiūros produkto vis norėdavau dar kažko užsitepti – kažko drėkinančio, kad panaikintų tempimo jausmą. Neįtikėtina, kad toks plonytis šio švelnaus kremo sluoksnis aprūpina odą ne tik gera išvaizda, bet ir labai gera savijauta. Beje, kremas išskirtinai lengvas, o vyresnei odai tai svarbu!

SPF? Net ir jį nejučia pamiršau. Teisinu save tuo, kad dabar ruduo ir saulės mažai. Reikėtų prisiminti. Žinau, kad Esthederm jau turi apsaugos nuo saulės liniją Lietuvoje. Reikės paklausti mano stebuklingosios kosmetologės Katerinos, kuri viską žino, kuris produktas labiausiai tiks man.