apzvalgos Mano Esthederm patirtis grozio bloge apie grozio proceduras

Šalin kaukes!

Viktorija Česonytė

Viktorija Česonytė

„Pergalės kodas” vadovė

Kiek situacijų, kiek vaidmenų, kiek įsipareigojimų mes velkam kasdien. Ar tai padeda mums išlikti šviežioms, jaunoms ir švytinčioms? Kad ir kaip aš gerbčiau kiekvieną mūsų veido raukšlelę, vis tiek norisi kaip įmanoma ilgiau išlaikyti tą lygų veidą, lyg niekad nieko nevyko ir mes neturėtumėme istorijos. Lyg visada gyvenome be rūpesčių! O yra kitaip. Mes kasdien išgyvenam vis kažką naujo ir kartais tai mus liūdina, kartais piktina, o kartais džiugina. Visa tai atsispindi mūsų veiduose, daro mus išmintingesniais ir gilesniais. Minties gilumas yra nuostabu, o raukšlės gilumas jau mums kelia nerimą, kuris šalia rėžia naują raukšlelę. Tada norisi vis po skirtingomis kaukėmis slėptis. Mes užsidedame abejingumo, ramybės, dirbtinos šypsenos, pasitenkinimo ar kitokią kaukę. Moterys, ar nesijaučiate pasimetusios tarp savo kaukių? Išbandykite kaukę, kuri leidžia pailsėti nuo kaukių įvairovės. 🙂

Pastarąjį kartą, kai apsilankiau Institut Esthederm Paris procedūroje, kosmetologė Andrėja pasiūlė ne šiaip sau kaukę. O ypatingą kaukę, kurią galėsiu išsinešti. Turėjau vienintelį klausimą „Ar kartu su kauke galėsiu išmesti visa, kas mane slegia?“. Esu tikra, kad Andrėja labai norėtų mane tuo užtikrinti, tačiau užtikrino  nuostabią procedūrą. Procedūrą, kurios metu jaučiausi apsaugota nuo visų negandų. Procedūrą, kurios metu oda gavo visas trūkstamas medžiagas. Procedūrą, kurios metu oda buvo pamaitinta iki giliausių savo sluoksnių.

Tai kaukė, kuri savo termo poveikiu sudaro sąlygas būtiniems odai mikroelementams pasiekti giliausius sluoksnius ir daryti poveikį iš vidaus. Termo kaukė pamaitino odą ir pasirūpino jos stangrumu bei elastingumu. Vargu bau, ar galiu teigti, kad išėjau iš kabineto jaunesnė. Galiu užtikrintai tvirtinti, kad jaučiuosi jaunesnė. 🙂 O ko daugiau reikia moteriai artėjant keturiasdešimtmečiui.

Esthederm – tai kosmetika, kai mes galime nusiimti visas mūsų gyvenimo kaukes, pailsėti, atsigauti ir vėl šviežiai ir gaiviai atrodyti.

Pradėkime dieną nusimetusios kaukes!

 

 
Atraskite „Esthederm“ patirtį pas Viktorijos kosmetologę Andrėją (868652159, andreja.krasneviciene@gmail.com)