apzvalgos Mano Esthederm patirtis grozio bloge apie grozio proceduras

Pliusai ir minusai

Eglė Grėbliauskaitė Tursienė

Eglė Grėbliauskaitė Tursienė

Menininkė

Sąmoningai laukiau daugiau nei mėnesį prieš rašydama apie iš dėžučių išsilukštentus kremų konteinerius. Produktui neužtenka būti gražiai įpakuotam; neužtenka maloniai (o tai dažniausiai reiškia vos vos, labai subtiliai) kvepėti; nors ir svarbu, bet ir maloni konsistencija nėra pakankama. Prioritetą visuomet teikiu efektyvumui. Kremo poveikis turi būti matomas. Visos kitos charakteristikos (kuriose, beje, Esthederm pasirodė puikiai) išsirikiuoja po to, o kremo poveikiui įvertinti reikia laiko, nes ieškau išliekančio rezultato, o ne vienadienio efekto.

Taigi, pirma, ką pastebėjau su Institut Esthederm Paris, kad produktai, naudojami procedūrų metu, yra tie patys, kuriuos jie rekomenduoja naudoti namuose. Žinoma, procedūros metu naudoja produktus kur kas didesniais kiekiais, dengia juos pagalbinėmis kaukėmis, atlieka stebuklingus limfodrenažinius masažus, tačiau produktai skirti priežiūrai namuose nė kiek ne mažiau profesionalūs už naudojamus grožio salonuose.  Daugumos kitų profesionalių veido priežiūros produktų gamintojų linijos namams ir profesionaliam naudojimui būna skirtingos, tarsi palikdamos namų priežiūrą antroje pagal svarbą vietoje.

Kiekvieną procedūrą kosmetologė pradėdavo su švelniu giluminiu porų valikliu (Gentle deep pore cleanser) ir Osmoclean šviesinančia, poliruojančia kauke (Lightenning, Buffing Mask), kad paruoštų odą kuo geresniam kitų produktų įsisavinimui. Tą pačią produktų porą turiu ir namuose, taigi – kada tik panorėjusi (arba pagal kosmetologės rekomendaciją – du kartus per savaitę), atlieku profesionalų veido odos valymą namuose. Iš paskos sekantys kremai ir serumai irgi tie patys, kuriuos kosmetologė naudoja procedūrų metu. Taigi namuose jaučiuosi tikra kosmetologe. Rezultate – po intensyvaus valymo oda šyla iš vidaus, ji tampa glotni ir švytinti, taip, kaip ir po procedūros grožio salone, tik be pusantros valandos lepinimo, limfodrenažinio masažo ir kaukės, o rezultatas tikrai džiugina.

Po dviejų mėnesių Institut Esthederm Paris man parinktos produktų linijos naudojimo ir keturių procedūrų grožio salone, turiu pripažinti, kad kosmetika tikrai veikia. Esthederm Paris turi ką pasiūlyti brandesnei odai. Produktų linija Cyclo system mano, linkusią dehidratuoti, odą atgaivino, pamaitino ir suteikė taip reikalingo stangrumo. Odos spalva tapo lygi, tarsi jau būtų padengta nematomos kreminės pudros sluoksniu. Ji tapo švelni kaip šilkas, o tai svarbu dengiant kremine pudra, kurią dabar naudoju vis rečiau, greičiau tik progomis, tačiau tuomet, kai vis dėlto ją naudoju, ji kur kas glotniau gula ant veido odos. Turiu pripažinti – eksperimento pradžioje tokio efekto nesitikėjau, rezultatas pranoko lūkesčius.

Trūkumai? Kad ir kaip gaivinančiai veikia ląstelinis vanduo (Eau Celulaire spray) dienos metu purškiamas tiesiog ant makiažo, taip ir nepripratau jo naudoti vietoje toniko, kaip kad rekomenduoja Instititut Esthederm Paris. Jeigu galima vandenį pavadinti sausoku, tai man jis toks buvo – lyg per mažai drėkinantis. Grįžau prie tradicinio toniko, kurį, beje, Institut Esthederm Paris irgi turi, todėl tai smulkmena, arba greičiau – individualus pastebėjimas.

Labiausiai pasigedau SPF sprendimo. Gal todėl, kad produktai skirti naudoti ir dieną ir naktį? Esu linkusi naudoti apsaugą nuo saulės kasdien, nepriklausomai nuo metų laiko, todėl šią spragą teko lopyti mano įprastais kitų gamintojų produktais. Tai paliko nedidelę, bet vis dėlto „ne viskuo pasirūpinta“ žymę mano Esthederm patirtyje. Žinodama, kad Institut Esthederm Paris turi stiprias produktų linijas su SPF faktoriais, linkiu kuo greičiau šią spragą užpildyti ir atvežti jas į Lietuvą. Patyrusi Esthederm produktų kokybę pastarųjų laukiu nekantraudama. Šį sykį išbandysiu juos nedvejodama!

 

Dėkodama už puikias patirtis ir atradimus,

Su nuoširdžiausiais linkėjimais,

Eglė Grėbliauskaitė

 

Atraskite „Esthederm“ patirtį pas Eglės kosmetologę Kateriną (861810031, www.kosmetologes.lt)