Pasakysiu atvirai

Justina Čėsnaitė Jarutė

Justina Čėsnaitė Jarutė

Kūrybininkė

Pasakysiu atvirai. Nesu reklamavusi grožio priemonių savo tinklaraštyje, moteriška produkcija niekada nebuvo mano prioritetas. Pati nelabai supratau kaip įsisukau į Esthedermo projektą. Mano kosmetologė Rita kažkokia magija susuko man smegenėles ir, žiū, aš jau guliu pas ją ant stalo.

Pažintis su Esthedermo produkcija prasidėjo nuo nekalto haliurono kremo. Tiko, patiko, nužirgliavus vaistinėn dar produkcijos prisipirkau. Taip ir užsisuko rūpinimosi savimi ratas. Esu beprotiškai dėkinga savo fėjai Ritai ir visai Eshedermo komandai už šią kelionę, kurioje, galiu nuoširdžiai pasakyti, labai daug ko išmokau. Mano galva, kiekviena moteris privalo turėti savo žmogų, kuris ne tik parinks geriausią produktą odai, bet ir papasakos kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, kas kiek laiko konsultuotis, kaip kasdien saugoti odą nuo saulės spindulių, kaip valyti poras ir t.t.

Seniau mano veidas visada buvo alkanas. Krempudrą, kokią benaudočiau, oda tiesiog be skrupulų prarydavo. Dabar mano veidas pamaitintas, švytintis, makiažas manęs vėl “klauso”, raudonos dėmelės sumažėjo, sausumo pojūtis dingo. Įsimylėjau spirulinos liniją. Kremas ir serumas myluoja odą tiek ryte, tiek vakare.

Vykstant futbolo čempionatui, galvon peršasi tokia frazė: “vieni vartai”. Veidas laimi.

Avantiūros, pasirodo, nėr blogai.

Ačiū, mielosios.